מזמינים באתר ומקבלים קאשבק בלעדי
טיבר וואטסאפשאלות ותשובות

לא מצאת את השאלה שלך? צור איתנו קשר כאן1. מה זה קאש-בק ואיך זה עובד?

בפשטות, קאשבק הוא החזר כספי אותו תקבלו לאחר שתבצעו עסקה דרך אתר טיבר ותתחברו לשירות של אחת מחבילות התקשורת של החברות הגדולות במשק הישראלי.

2. איך יכול להיות שמביאים לי סתם כסף?

מותגים רבים משתמשים היום במשווקים חיצוניים, ומשלמים עמלה עבור כל מכירה שהגיעה מאותו משווק. אנחנו בטיבר, החלטנו לחלוק אתכם את העמלה הזו, תאמינו לנו- אנחנו לארג'ים. תוכלו לראות את גובה ההחזר הכספי שתקבלו בתיאור החבילה. במידה ולא תבצעו הזמנה דרך טיבר לא תהיו זכאים לקאש-בק.

3. אוקיי.. מתי אראה את הכסף?

ובכן, "תקופת ההמתנה" לקאשבק משתנה בהתאם לחבילה הנבחרת ומפורטת בכרטיסייה של כל חבילה. לאחר הזמנת החבילה ניתן לעקוב ולראות את "תקופת ההמתנה של הקאשבק "בדף "המשתמש שלי" בלשונית "היסטוריית ההזמנות". לאחר שהקאשבק יועבר למצב זמין למשיכה תוכלו למשוך אותו לחשבון הבנק או הפייפל שלכם.

4. מה זה בדיוק חודשי המתנה לקבלת הקאשבק?

כאשר בחרתם את חבילת התקשורת המתאימה וביצעתם עסקה, תוכלו לראות את סכום הקאשבק במשתמש שלכם כשהוא במצב המתנה. על מנת שהקאשבק יהפוך להיות זמין למשיכה, עליכם להישאר מנויים בשירות לכל הפחות עד "תקופת ההמתנה". שימו לב - לא מדובר בהתחייבות משום בחינה, תוכלו להתנתק בכל שלב, פשוט הקאשבק ירד מחשבונכם אם תקופת ההמתנה לא חלפה.

5. למה הקאש-בק שלי עדיין ממתין לאישור?

על מנת לקבל את הקאשבק, התשלום וההתחברות לשירות צריכים להיות מאושרים. ובמקרים בהם נדרשת התקנה או משלוח, אישור ההזמנה עלול להתעכב מעט. תוכלו להיות במעקב אחר סטאטוס ההזמנה בכל עת בדף "המשתמש שלי", עד לקבלת הקאשבק.

6. איך אני מושך את הקאשבק?

את הקאשבק ניתן למשוך בכל עת, כמובן בתנאי שעמדתם בתנאי העסקה והקאשבק מאושר, אין הגבלת מינימום לצורך משיכה. כדי למשוך את הכסף, כל שיש לעשות הוא להיכנס לדף ה'משתמש שלי' ולבחור בשיטת המשיכה - העברה בנקאית או פייפאל. ייתכן פער של 3 ימי עסקים בין משיכת הכסף מטיבר לעדכון הכסף בחשבונכם.

7. האם הפרטים שלי מוגנים?

אנחנו יודעים כמה חשובה לכם הפרטיות והיא חשובה גם לנו, לכן טיבר שמה דגש עיקרי על אבטחה ופרטיות, לא נעביר מידע אישי או מזהה שלכם לאף גורם צד ג' שאינו מעורב בעסקה אותה הזמנתם. כל המידע הרגיש שלכם מוצפן ועובר בתקשורת בטוחה ברשת. אנחנו לוקחים את המידע המינימלי בעזרתו נוכל ליצור אתכם קשר ולעדכן אתכם בנוגע להזמנות שביצעתם וכסף שממתין לכם באתר.