מזמינים באתר ומקבלים קאשבק בלעדי
טיבר וואטסאפWecom

Wecom

רוצים להצטרף לWecom?

קבלו מאיתנו קאשבק שאין בשום מקום אחר על כל חבילות Wecom

כל החבילות שלנו

חבילות סלולר

חבילות, מבצעים והצטרפות לWecom

וויקום | Wecom - מחירים, מבצעים וכל מה שצריך לדעת על הצטרפות לוויקום: חבילות סלולר

לקריאה נוספת על Wecom
סלולר      

כל מה שצריך לדעת לפני הצטרפות לWecom סלולר


מי היא חברת Wecom ובאיזו אנטנה סלולרית היא משתמשת?
חברת Wecom לשעבר WE4G היא חלק מקבוצת אקספון המשווקת חבילות אינטרנט וטלפון ביתי. חברת הבת Wecom מספקת חבילות סלולר בארץ ובחו"ל לקהל הרחב ומשתמשת באנטנה הסלולרית של חברת התקשורת הגדולה סלקום.

אילו חבילות סלולר ללקוחות חדשים קיימים בWecom?
לקוחות חדשים יכולים להנות מחבילת סלולר Wecom עם מחיר אטרקטיבי וקבוע לכל החיים. בחבילות סלולר Wecom תוכלו למצוא חבילת סלולר משתלמת שתתאים לצרכים שלכם עם גלישה סלולרית, שיחות והודעות בארץ ואף חבילת שיחות לחו"ל למספר יעדים שונים.

יש חבילות Wecom סלולר ברשת 5G?
Wecom לא מתעכבת וגם היא אחת מחברות הסלולר שקיבלו רישיון לרשת 5G החדשה. Wecom מציעה מסלולי סלולר בדור 5 בארץ ובחו"ל כך שאם יש ברשותכם מכשיר סלולרי תומך הצטרפות לWecom יכולה להיות בחירה מתאימה עבורכם.

יש חבילת גלישה בחו"ל בWecom?
בחברת הסלולר Wecom מספר מסלולי סלולר שונים שבחלקם תוכלו לקבל גם חבילת גלישה בחו"ל WeFly. מסלול זה מגיע עם נפחי גלישה שונים ושיחות והודעות במודל דיברת שילמת בהתאם לתעריפים ולמגוון יעדים שונים.

כדאי להצטרף לחבילת הסלולר של Wecom?
חבילות סלולר משתלמות תוכלו למצוא בחברת הסלולר Wecom. את הפעלת כרטיס הסים בWecom ניתן לעשות אונליין או דרך נציג לאחר קבלת כרטיס הסים שבדרך כלל לוקח מספר ימים בודדים מרגע הזמנת השירות.

האם במעבר לחברת Wecom אני צריך להתנתק מחברת הסלולר הקודמת?
אם המטרה היא לנייד את מספר הסלולרי שלכם לחברת הסלולר Wecom ובכלל בכל חבילת סלולר אחרת אל תתנתקו מחברת הסלולר הקודמת לפני שהשלמתם את תהליך הניוד. ברגע שתהליך הניוד לחברת הסלולר החדשה יסתיים הניתוק מחברת הסלולר הקודמת יקרה באופן אוטומטי.

תמיד שואלים אותנו

1. מה חברת WE4G מציעה?
2. איך מצטרפים לחבילת WE4G?