מזמינים באתר ומקבלים קאשבק בלעדי
טיבר וואטסאפפרטנר

פרטנר

רוצים להצטרף לפרטנר?

קבלו מאיתנו קאשבק שאין בשום מקום אחר על כל חבילות פרטנר

כל החבילות שלנו

חבילות אינטרנט

חבילות סלולר

חבילות טריפל

חבילות טלוויזיה

חבילות, מבצעים והצטרפות לפרטנר

פרטנר | Partner - מחירים, מבצעים וכל מה שצריך לדעת על הצטרפות לפרטנר: חבילות טלוויזיה, אינטרנט, סיבים אופטיים, טריפל , סלולר

לקריאה נוספת על פרטנר
סלולר      

כל מה שצריך לדעת לפני הצטרפות לפרטנר סלולר


מי היא חברת פרטנר ובאיזו אנטנה סלולרית היא משתמשת?
פרטנר היא אחת מחברות התקשורת הגדולות בארץ. בנוסף לחבילות האינטרנט, הטלוויזיה והטריפל שחברת פרטנר מציעה, תוכלו למצוא גם חבילות סלולר ברשת פרטנר. האנטנה הסלולרית של פרטנר משותפת יחד עם חברת הסלולר הוט מובייל ופרוסה היטב ברחבי הארץ.

אילו חבילות סלולר ללקוחות חדשים פרטנר מציעה?
חברת פרטנר מציעה מגוון רחב של חבילות סלולר ללקוחות חדשים במסלולים שונים. במסלולי הסלולר של פרטנר תוכלו למצוא חבילת גלישה סלולרית עם נפחי גלישה שונים, שיחות והודעות בארץ ודקות שיחה לחו"ל.

יש חבילות סלולר פרטנר ברשת 5G?
כמובן! מעבר לחבילות הסלולר הרגילות שחברת פרטנר מציעה, חברת פרטנר לא נשארת מאחור ומציעה גם מגוון חבילות סלולר עם גלישה מהירה ואיכותית ברשת 5G החדשה לבעלי מכשיר סלולרי תומך.

יש חבילות סלולר פרטנר כשר?
בחבילות הסלולר של חברת פרטנר תוכלו למצוא גם מסלולי סלולר פרטנר לקו כשר המיועדות לקהל הדתי. מסלולים אלו אינם כוללים חבילת גלישה או הודעות בארץ אבל כן כוללים חבילת דקות בארץ וחבילת דקות שיחה לחו"ל בלבד.

יש חבילות שיחות לחו"ל בפרטנר?
חבילות שיחה לחו"ל קיימות למספר יעדים נבחרים במסלולי הסלולר של פרטנר ומוצעות לקהל הרחב. על מנת לחייג לחו"ל בחבילות הסלולר של פרטנר לפני חיוג למספר היעד יש לבצע את קידומת החיוג 012.

כדאי להצטרף לחבילת הסלולר של פרטנר?
הצטרפות לחבילת סלולר פרטנר יכולה להיות מאוד משתלמת בעיקר עבור לקוחות חדשים. הפעלת השירות בחבילת הסלולר של פרטנר לוקחת לא יותר מכמה ימים בודדים וחבילות הסלולר בפרטנר משתלמות בהחלט ותואמות את מחירי השוק.

תמיד שואלים אותנו

1. מה פרטנר מציעה?
2. איך מצטרפים לפרטנר?