מזמינים באתר ומקבלים קאשבק בלעדי
טיבר וואטסאפהוט מובייל

הוט מובייל

רוצים להצטרף להוט מובייל?

קבלו מאיתנו קאשבק שאין בשום מקום אחר על כל חבילות הוט מובייל

כל החבילות שלנו

חבילות סלולר

חבילות, מבצעים והצטרפות להוט מובייל

הוט מובייל | Hot Mobile - מחירים, מבצעים וכל מה שצריך לדעת על הצטרפות להוט מובייל: חבילות סלולר

לקריאה נוספת על הוט מובייל
סלולר      

מי היא חברת הוט מובייל ובאיזו אנטנה סלולרית היא משתמשת?

חברת הסלולר הוט מובייל מקבוצת הוט מספקת מגוון רחב של מסלולי סלולר אטרקטיביים ברשתות מתקדמות. הוט מובייל משתמשת וחולקת יחד עם פרטנר את אנטנות הסלולר PHI הפרוסות בהרחבה ברחבי הארץ.

אילו חבילות סלולר ללקוחות חדשים יש בהוט מובייל?

חבילות סלולר ללקוחות חדשים בהוט מובייל ובכלל בכל חברות הסלולר מאוד אטרקטיביות. מסלולי סלולר הוט מובייל כוללים גלישה סלולרית עם נפח גלישה המשתנה בהתאם לחבילה שיחות והודעות בארץ וחבילות עם מסלולי שיחות לחו"ל.

יש חבילות סלולר הוט מובייל ברשת 5G?

יש לכם מכשיר סלולרי תומך ברשת 5G ואתם רוצים אינטרנט סלולרי עם גלישה מהירה? להוט מובייל יש חבילות שיתאימו בדיוק בשבילכם! הוט מובייל מציעה מגוון חבילות סלולר ברשת 5G עם נפחי גלישה שונים.

יש חבילות סלולר הוט מובייל כשר?

כן, מלבד חבילות סלולר רגילות, חברת הסלולר הוט מובייל מציעה לקהל הדתי חבילות במסלולי סלולר עם קו כשר ללא גלישה סלולרית והודעות בארץ אבל עם מסלולי שיחות בארץ ומסלולי שיחות לחו"ל למגוון יעדים נבחרים.

יש חבילות שיחות לחו"ל בהוט מובייל?

הוט מובייל מציעה חבילות סלולר עם מסלולי שיחות לחו"ל למספר יעדים שונים. לאחר הצטרפות לחבילה הסלולר בהוט מובייל ניתן לחייג לחו"ל עם קידומת 017 לפני שמחייגים למספר היעד.

כדאי להצטרף לחבילת הסלולר של הוט מובייל?

ההצטרפות לחבילת סלולר הוט מובייל משתלמת מאוד בעיקר ללקוחות חדשים. להוט מובייל יש מגוון חבילות סלולר משתלמות ותהליך החיבור להוט מובייל בחבילות הסלולר מאוד מהיר ולוקח ימים בודדים עד להפעלת השירות.

תמיד שואלים אותנו

1. מה חברת הוט מובייל מציעה?
2. איך מצטרפים להוט מובייל?