מזמינים באתר ומקבלים קאשבק בלעדי
טיבר וואטסאפבדיקת תשתית אינטרנט סיבים אופטיים פייבר לפי כתובת

בצעו בדיקת סיבים אופטיים וגלו האם יש בכתובת מגוריכם אינטרנט פייבר מהיר של בזק, בזק בינלאומי, פרטנר, סלקום, הוט, 018 אקספון, רימון ו-019

בדיקת סיבים אופטיים על פי כתובת

אלו חברות מציעות הצטרפות לחבילות אינטרנט סיבים אופטיים פייבר?
עשו בדיקת סיבים אצלכם בכתובת וגלו אם אתם יכולים לגלוש באינטרנט פייבר עם מהירויות שיא של עד 2500 מגה! אלו חברות האינטרנט המציעות הצטרפות לחבילת אינטרנט פייבר על גבי תשתית סיבים אופטיים ברשת המהירה:
סלקום פייבר – חברת סלקום מציעה הצטרפות לחבילות אינטרנט סלקום פייבר וחבילת טריפל סלקום פייבר במהירויות שונות בין 300-1000 מגה הורדה ו30-250 מגה העלאה, חבילות אלו כוללות אפשרות לקו טלפון או מגדיל טווח להגדלת קליטת הWIFI בבית.
בזק פייבר - חברת בזק מציעה הצטרפות לחבילת אינטרנט בזק פייבר במהירות גבוהה ביותר ומספקת מגוון חבילות אינטרנט עם מהירויות גלישה שונות בין 300-2500 מגה הורדה ו30-250 מגה העלאה.
פרטנר פייבר – חברת פרטנר עם סיב אופטי פרטי מציעה חיבור למסלולי אינטרנט וטריפל פרטנר פייבר במהירויות גלישה בין 300-1000 מגה הורדה ו30-100 מגה העלאה, ניתן להוסיף לחבילות אלו קו טלפון ביתי או מכשירי ציוד קצה כמו מגדילי טווח קליטה הWIFI במידת הצורך.
הוט פייבר - חברת הוט מצטרפת לקוחות לתשתית סיבים אופטיים הוט בחבילות האינטרנט והטריפל פייבר, מהיריות הגלישה שניתן לקבל בתשתית הסיבים של הוט נעות בין 300-1000 מגה הורדה ו30-100 מגה העלאה.
בנוסף קיימות חברות ספק כמו 019 ו018 אקספון הגולשת על תשתית סיבים של חברת unlimited בזק בינלאומי או ספקית האינטרנט רימון המשתמשות בתשתית הסיבים של בזק ומציעות חיבור לחבילת אינטרנט פייבר בהתנהלות ישירה מולם גם בשירות וגם בגבייה.

איך אדע אם יש לי בכתובת תשתית אינטרנט סיבים אופטיים?
בדיקת סיבים אופטיים בכתובת ניתן לבדוק בקלות דרך הכלי לבדיקת סיבים אופטיים על פי כתובת, אם כבר עשיתם בדיקת סיבים ויש לכם תשתית אינטרנט פייבר בכתובת תוכלו להצטרף לחבילת אינטרנט או טריפל פייבר ישירות דרך טיבר ולקבל קאשבק בלעדי.

לאיזו חברת אינטרנט פייבר הכי כדאי להצטרף?
אם בכתובת שלכם קיימת תשתית סיבים אופטיים של יותר מחברה אחת עשו השוואה בין ההצעות השונות ובדקו אם יש חבילות התואמות את הצרכים שלכם. חלק מהחברות מציעות חיבור לחבילות אינטרנט פייבר בלבד לעומת זאת חברות אחרות מציעות הצטרפות לחבילות טריפל פייבר הכוללות טלוויזיה וגם קו טלפון ביתי במידת הצורך.

כמה עולה התקנת תשתית סיבים אופטיים?
התקנת סיב אופטי ללקוחות שכבר עברו התקנה של סיבים בעבר בדרך כלל תהיה ללא עלות נוספת, אך אם הדירה או הבית שלכם לא היו מחוברים לסיב בעבר תצטרכו לשלם בין 300-600₪ תלוי באיזו חברה והאם ההתקנה תהיה בבית פרטי או דירה בבניין מעל 5 קומות. את ההתקנה ניתן לפרוס ל36 תשלומים.
מה ההבדל בין אינטרנט רגיל לאינטרנט פייבר סיבים אופטיים?
אינטרנט בתשתית פייבר מהיר בהרבה מאינטרנט בתשתית כבלים או נחושת ומעבר למהירויות הגבוהות שתשתית סיבים אופטיים יכולה להגיע או לכמות הגבוהה של המשתמשים היכולים לגלוש בו זמנית ברשת, תשתית סיבים אופטיים יציבה ואיכותית הרבה יותר מתשתיות אינטרנט אחרות שקיימות היום וכמעט לא מושפעת מהסביבה, לכן אם עשיתם בדיקת סיבים ויש לכם תשתית אינטרנט סיבים בכתובת זה לגמרי יכול לשנות לכם את כל חווית הגלישה בבית.

כמה עולה אינטרנט ספק ותשתית פייבר?
מחיר חבילות אינטרנט ספק ותשתית סיבים פייבר משתנה בהתאם לחברה, לציוד קצה כמו ראוטר או מגדילי טווח ולמחיר ההתקנה. עשיתם בדיקת סיבים ויש לכם יותר מחברת אינטרנט אחת המספקת חיבור לסיב אופטי בכתובת שלכם? בצעו השוואה בין חבילות הפייבר השונות בקלות דרך טיבר ובחרו את החבילה שתתאים עבורכם.

בחבילת אינטרנט סיבים אופטיים אני יכול להשתמש בראוטר פרטי?
בחלק מחברות האינטרנט המציעות חיבור לאינטרנט פייבר ניתן להשתמש בראוטר פרטי התומך במהירויות הגבוהות של אינטרנט פייבר אך עדיין כנראה תצטרכו מתאם סיב אופטי על מנת לחבר את הסיב לראוטר הפרטי.

אילו חברות מציעות חבילת טלוויזיה וחבילת אינטרנט פייבר?
אם אתם רוצים חבילה הכוללת את הטלוויזיה והאינטרנט יחד בחשבונית אחת תוכלו להתחבר לחברות המציעות טריפל פייבר, חבילות אלו כוללות את כל שירותי התקשורת הנדרשים לכם בחשבונית אחת עם התנהלות מול חברה אחת. בחבילות טריפל פייבר ניתן להוסיף ללא עלות נוספת קו טלפון ביתי במידת הצורך.

בדיקת אינטרנט פייבר סיבים אופטיים לפי כתובת